Eee artık yazalım bebeğimiz yaşına girince mi yazılacak bu!

Aslında bunu yazmamın öncelikli nedeni hamile olup Aybala’mı takip edip gidip gitmemekte kararsız kalanlar…
Şunu söylemek isterim ki 2 hamileliğimin ikisinde de şahane bir hamilelik geçirtti bana. Bunun için çoooook teşekkür ederim.
Şimdi oğlumun doğum hikayesine gelince benim bu hamileliğimde bitmeyen bir sinir hali herkeslerle bir kavga etme isteği ile başbaşaydım 😂 anma canım (doktorum demiycem benim için bir abla) ablam o kapıya girdiğim anda sakinleştirmeyi sakinlemeyi öğretti bana.
Her hamilelik ayrı bir tecrübeymiş bunu da yaşarken öğreniyor insan. Hamileyken o odadan çıkmak istememek çok heyecan vericidir hele ki benden çok görmeye meraklı bir ebeyle daha heyecan verici olabiliyor.
Gecenin yarısında aranıp açılan telefonlar, anında mesajlara cevap vermek İnanın bana nasıl dayanıyor dedirtiyor. Ya gecenin bir yarısında sen ara ama o telefonda bir soğuk ses alama hemen heyecanla ‘’ canım birşey mi oldu der “ Herşeyi bu kadar mucizevi ve olabildiğince doğal yaptığın İçin çok teşekkür ederim.
İyi ki derken bir daha iyi ki diyorum iyi ki taaaa ilk baştan kapını çalmışım iki çocuğumun ebesi benim ablam olmuşsun…
Annelik tecrübenle de yol gösterdiğin hatalarımda yapma dediğin için çok teşekkür ederim. ❤❤
Kafası karışık olan tüm gebelere doktor arayışında olanlara şunu söyleyebilirim bir kere kapısına gidin vazgeçemezsiniz neden mi çünkü o bebekleri o kadar seviyor benimsiyor ki kendi evladını büyütüyor sanki 9 ay içeride benden söylemesi.
Not: kızım ve ben çok özledik muayeneye karıştırıp çay süt içmeye gelebiliriz 😂😂😂

277 total views, 5 views today

Yorum gönder

Eposta adresiniz yayınlanmayacak.

Çözümü giriniz *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.